Pļaviņu uzņēmēju biedrība

Odzienas muiža

vieta, kur atdzimst laikmeti …
“Zemgaļi”, Odziena, Vietalvas pag., Aizkraukles nov., LV-5109,
+371 20 533 333
info@odzienasmuiza.lv
www.odzienasmuiza.lv
fb.com/odzienasmuiza
https://www.instagram.com/odzienasmuiza

Pusotras stundas brauciena attālumā no Rīgas, starp Pļaviņām uz Ērgļiem, vietā kur Daugavas ieleja strauji pāriet Vidzemes augstienē, jau kopš seniem laikiem atrodas Odzienas (Odensee) muiža ar parku, lepnu neogotisku pili, Krogusmāju un Pilsbrūzi. Īpašu burvību vietai piešķir senie muižas dīķi ar saliņām un lielie, daudz pieredzējušie muižas koki.
Odzienā ir iespējams lielākā padomju laika auto un tehnikas kolekcija Latvijā, kurā ir iespējams apskatīties vairāk kā 20 padomju laika automašīnas, motocikli, fotoaparāti, radio aparāti, sadzīves tehnika un pat FORMULA Estonia!
Odzienas muižas komplekss ļauj ērti plānot dažāda apjoma viesības. Svinības iespējams organizēt gan pašā Odzienas pilī, kurā rekonstruētas vairākas zāles plašākām – līdz pat 130 cilvēku lielām viesībām, gan arī netālu esošajā Krogusmājā, kur ērti jutīsies līdz 60 cilvēku liela kompānija.
Krogusmāja ir rekonstruēta muižas vecā krogus ēka ar ēdināšanas un pasākumu telpām pirmajā stāvā un mājīgiem pagājušā gadsimta sākumam atbilstoša interjera viesu numuriņiem otrajā stāvā. Kopumā pieejami 9 numuri – gan divvietīgi, gan ģimenes. Papildus pieejami viesu numuriņi Pilsbrūzī un guļamvietas klētī.
Pils un viesu nama rezervācija veicama iepriekš pa tālruni +371 2053 3333 vai e-pastu: info@odzienasmuiža.lv